Manisa Basketbolu Türk Sporuna Yeni Yıldızlar Kazandırmaya Devam Ediyor…

Manisa basketbolu, altyapıya verilen önemle Türk sporuna yeni yıldızlar kazandırmaya devam ediyor. Gösterdikleri performansla Kadınlar Süper Lig ekiplerinin listesine giren 2007 doğumlu basketbolcular Selin Temiz ve Irmak Uçak, Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Çukurova Basketbol Takımı’na transfer oldu.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
20 Ekim 2021 - 12:10
Manisa haber | Spor

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Gerçekleşen transferle birlikte bundan sonra Çukurova altyapısında forma giyecek olan Selin Temiz ve Irmak Uçak’ın okul burslarının da tam olarak sağlanacağı açıklandı.

Sporcularla gurur duyduklarını belirten Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, “Süper Lig’e transfer olan sporcularımızı ve antrenörümüzü tebrik ediyorum. Manisa’mızdan yetişen iki yıldızımızın yolu açık olsun. Selin ve Irmak, altyapıda eğitim gören çocuklarımıza örnek oldular. Yetenekli sporcularımızın Süper Lig’den A Milli Takım seviyesine de geleceklerine inanıyorum.” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öğretmenler Günü’ne Özel Düzenlenen Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Merkez Anadolu Lisesi Oldu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x