Manisa Büyükşehir Belediyesinden Türk Bayraklarının Zarar Görmemesi İçin Topladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, elverişsiz hava koşulları nedeniyle şehrin çeşitli noktalarında yer alan Türk Bayraklarının zarar görmemesi için topladı. Hava koşullarının normale dönmesiyle birlikte bayrakların yeniden asılacağı belirtilirken, gösterilen hassasiyet vatandaşlardan da tam not aldı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
26 Ocak 2021 - 12:55
Manisa haber | Genel Politika

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa’da şiddetli fırtına, günlük yaşamı zorlaştırıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri herhangi bir olumsuzluğa karşı teyakkuza geçerken, Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri de şehrin çeşitli noktalarındaki Türk Bayraklarının elverişsiz hava koşullarından zarar görmemesi için topladı.

Bağımsızlığımızın sembolü şanlı bayrağımızın yırtılma, yıpranma ve yere düşmesi gibi bir olumsuzluk yaşamaması için bayrakları topladıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, hava koşullarının normale dönmesiyle birlikte ay yıldızlı şanlı bayrağımızın da ait olduğu yerlere yeniden asılacağını söyledi. Gösterilen hassasiyet vatandaşlardan da tam not aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesinden Bayrak Hassasiyeti
Manisa Büyükşehir Belediyesinden Bayrak Hassasiyeti
Manisa Büyükşehir Belediyesinden Türk Bayraklarının Zarar Görmemesi İçin Topladı
JKLHJK1954.jpg” alt=”Manisa Büyükşehir Belediyesinden Bayrak Hassasiyeti” width=”562″ height=”1000″ />

Son güncelleme tarihi : 26 Ocak 2021 12:55

5 1 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Voleks Işıklarında Bekleyen Tıra, Minibüs Arkadan Çarptı: 1 Ölü 2 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x