Manisa CBÜ Güz Döneminde Yüz Yüze Eğitim İçin Kapılarını Açtı!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi, güz döneminde yüz yüze eğitim için kapılarını açtı. Başarılı bir çevrimiçi eğitim sürecinin ardından öğrencilerin kampüse geldiği ilk gün, yaklaşık bir senedir boş olan kampüslerdeki hareketlilik renkli görüntüler ortaya çıkardı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
20 Eylül 2021 - 16:13
Manisa haber | Eğitim Politika

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Öğrenciler için düzenlenen oryantasyon etkinlikleri Şehit Prof. Dr. İlhan Varank yerleşkesinde renkli görüntülere sahne olurken, öğrenciler ile akademik ve idari personelin pandemi koşullarına uygun biçimde eğitim öğretim süreçlerini yürütmeleri adına alınan önlemler konusunda detaylı bilgilendirmeler, sunumlar ve yönergelerin hazırlandığı da gözden kaçmadı.

Bina girişlerinde HES kodu sorgulamalarının yapıldığı ve öğrencileri aşılanmaya teşvik eden aşı çadırlarının kurulduğu kampüste yer alan farklı programlar kapsamında hafta boyunca oryantasyon etkinlikleri düzenlenmeye devam edecek.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Üreticiler 768 Bin Lira Değerinde 64 Ton Kuru Üzümünü Dolandırıcılara Kaptırdı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x