Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Yabancı Uyruklu Öğrenciler İçin Kayıt Heyecanı Başladı!

Manisa Celal Bayar Üniversitesinde (MCBÜ) yabancı uyruklu öğrenciler için kayıt heyecanı başladı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
14 Eylül 2021 - 18:03
Manisa haber | Eğitim Politika

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Dünyanın birçok ülkesinden, eğitim almak için Türkiye’yi seçen, girdikleri sınavlarda başarılı olup Manisa CBÜ’yü tercih eden 343 yabancı uyruklu öğrenciler için 13 Eylül itibariyle kayıtlar yaptırılmaya başlandı.

Akademik birimlere yerleşme hakkı kazanan öğrencilerin, Manisa CBÜ Rektörlük ÜSİTEM Salonunda gerçekleştirecekleri kayıt işlemlerini 16 Eylül 2021 tarihine kadar şahsen yapmaları gerekiyor.

Korona virüs tedbirleri kapsamında hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen kayıt işlemlerini yerinde inceleyen ve “hoş geldiniz” mesajını ileten Manisa CBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, “Doğru bir tercih yaparak, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ailesine katılımınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Öğrenci odaklı bir üniversitede eğitim görmenin ayrıcalığını doyasıya yaşamanızı diliyorum” dedi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Yurtdışı öğrenci Kayıtları Başladı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Yurtdışı öğrenci Kayıtları Başladı Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Yurtdışı öğrenci Kayıtları Başladı Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Yurtdışı öğrenci Kayıtları Başladı

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büyükşehir’in Eylül Ayı Meclis Toplantısında Başkan Ergün’den Müjdeli Haberler!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x