Manisa Valiliğinden Yakalanan PKK/ PYD şüphelileri ile İlgili Açıklama!

Manisa Valiliği, Turgutlu ilçesinde gözaltına alınan PKK/PYD şüphelisi 2 şahsın, terör örgütlerine yönelik yapılan istihbarat çalışmaları sonucunda yakalandığını, şahısların orman yangınlarıyla irtibatlı olduklarına dair herhangi bir bilgi ya da bulgu söz konusu olmadığını açıkladı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
30 Temmuz 2021 - 01:36
Manisa haber | Asayiş Politika

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Manisa Valiliğinden yapılan açıklamada, “Turgutlu’da bugün gözaltına alınan PKK/ PYD şüphelisi 2 şahıs, terör örgütlerine yönelik yapılan istihbarat çalışmaları sonucunda yakalanmıştır.

Bazı basın yayın organlarında bu operasyonla ilgili olarak, orman yangınlarının şüphelilerinin yakalandığı şeklinde haberler yayınlanmaktadır.

Terör operasyonu neticesinde gözaltına alınan şahısların devam eden orman yangınlarıyla irtibatlı olduklarına dair herhangi bir bilgi ya da bulgu söz konusu değildir” denildi.

İlgili haber Manisa, İzmir ve Bursa’da Orman Yakma Eylemi İçin Gelen PYD/PKK’lı 2 Terörist Yakalandı!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Freni Boşalan Tır Yoldan Çıkarak Şarampole Uçtu: 1 Ağır Yaralı!