Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ‘Üniversitelerde Huzur ve Güveni Artırma İl Komisyon’ Toplantısına Katıldı!

Manisa’da bulunan üniversite öğrencilerinin rahat, huzurlu ve güvenli bir ortamda öğrenim görmelerini sağlamak amacıyla alınması gereken tedbirlerin değerlendirildiği ‘Üniversitelerde Huzur ve Güveni Artırma İl Komisyon Toplantısı’ Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
15 Ekim 2021 - 12:40
Manisa haber | Asayiş Politika

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Uzun bir aranın ardından yüz yüze eğitime başlayan Manisa Celal Bayar Üniversitesinin yeni akademik yılını huzur ve güven ortamı içerisinde tamamlanması için alınması gereken tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda, kurumlar arası koordinasyonu gerektiren konular da ele alınarak, karşılıklı görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Vali Yaşar Karadeniz’in başkanlık yaptığı toplantıya; Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, MBB Ulaşım Hizmetleri Daire Başkan Vekili Hüseyin Üstün katıldı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa Büyükşehir, ’Bütçe Performansı’nda 30 Büyükşehir Arasında Zirveyi Bırakmıyor
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x