Manisa’da Ağaç Kesmek İçin Çıktığı Su Kuyusuna Düşen Kadını İtfaiye Kurtardı!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde ağaç kesmek için su kuyusunun dubasına çıkan ve dengesini kaybederek kuyuya düşen vatandaşı itfaiye kurtardı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
24 Ocak 2021 - 15:29
Manisa haber | Asayiş Genel | Alaşehir haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

HABER:SERKAN ÖZCAN

Manisa’nın Alaşehir ilçesine bağlı Caberkamara Mahallesi yolu üzerinde Fadime Uzun, ağaç dalını kesmek için su kuyusunun kenarındaki dubaya çıktı. Uzun, dalı keserken dengesini kaybederek kuyuya düştü.

Olayın Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bildirilmesi üzerine hızla harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Merkez İtfaiye Amirliği ve Yeşilyurt Müfreze ekipleri, vatandaşı düştüğü kuyudan kurtarmak için seferber oldu.

Vatandaşı düştüğü yerden kurtarmak için büyük çaba sarf eden ekipler, özverili çalışma sonucunda vatandaşı düştüğü kuyudan çıkararak, 112 acil sağlık ekiplerine teslim etti. Fadime Uzun’un sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

Kuyuya Düşen Vatandaşı Itfaiye Ekipleri Kurtardı Kuyuya Düşen Vatandaşı Itfaiye Ekipleri Kurtardı

Son güncelleme tarihi : 24 Ocak 2021 15:30

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alaşehir’de En Düşük Belediye İşçilerinin Maaşı 3 Bin 300 TL Oldu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x