Manisa’da Aracını Çalan Genci, Bursa’da Silahla Vurarak Öldürmüştü!

Manisa'dan çalınan aracının peşine düşerek yaptığı takip sonucu Bursa'da bulduğu otomobilindeki 2 şüpheliden birini tabancayla öldürdüğü öne sürülen iş adamına 15 yıl hapis cezası verildi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
24 Şubat 2021 - 17:27
Manisa haber | Asayiş Ulusal

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

İzmir’den Manisa’ya gitmek üzere 2 Şubat akşamı yola çıkan Ömer Er, yolda otostop yapan Mustafa Alınç ve Murat A.’yı aracına almıştı. Er, daha sonra kullanması için verdiği otomobilinin Alınç tarafından çalınması üzerine aracının peşine düşmüştü.

5 Şubat’ta Bursa’da bulduğu aracındaki Alınç’ı tabancayla ateş ederek öldüren Er, gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı. Ömer Er’in yanındaki Y.O. ifadesinin ardından serbest bırakılırken, polis kuzeni H.İ.E. de adli kontrol şartıyla serbest bırakmıştı.

Bursa 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın duruşmasına, tutuklu sanık Ömer Er (34) Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.

Maktulün yakınları, Bursa Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü vekili ile taraf avukatları ise duruşma salonunda hazır bulundu.

Tutuksuz sanık H.İ.E. ise duruşmaya katılmadı. Mahkeme heyeti, taraf avukatlarının mütalaaya karşı beyanlarının ardından tutuklu sanık Ömer Er’i 15 yıl hapis cezasına çarptırdı. Heyet, tutuksuz sanık H.İ.E.’nin ise beraatine karar verdi.

Manisa’da Aracını Çalan Genci, Bursa’da Silahla Vurarak Öldürdü! Manisa’da Aracını Çalan Genci, Bursa’da Silahla Vurarak Öldürdü! Manisa’da Aracını Çalan Genci, Bursa’da Silahla Vurarak Öldürdü! Manisa’da Aracını Çalan Genci, Bursa’da Silahla Vurarak Öldürdü! Manisa’da Aracını Çalan Genci, Bursa’da Silahla Vurarak Öldürdü! Manisa’da Aracını Çalan Genci, Bursa’da Silahla Vurarak Öldürdü!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Komşu Tartışması Hastanede Bitti: 1 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x