Manisa’da Belediye Personeli Susuz Kalan Köpeğe Elleriyle Su İçirdi!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde belediyede çalışan Bircan Eren’in susuzluktan yorgun ve bitkin düşen köpeğe elleriyle su içirmesi yürekleri ısıttı.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
18 Temmuz 2021 - 15:38
Manisa haber | Çevre Genel | Alaşehir haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Alaşehir Belediyesi Kongre Parkı’nda çalışan belediye personeli Bircan Eren, sıcakta susuzluktan halsiz düşen köpeğin imdadına yetişti.

Hava sıcaklıklarının 40 derecenin üzerinde seyrettiği kentte bir köpeğin yerde yattığını gören park çalışanı Bircan Eren, yorgun ve bitkin köpeği kucaklayarak çalıştığı parkın yanına taşıdı.

Parkın kafesinden paket su alan Eren, bitkin köpeğe elleriyle su içirdi. Suyu içen köpek daha sonra parktan ayrıldı.

Duyarlı davranışıyla takdir toplayan Bircan Eren, “Parkımızın çeşitli bölgelerinde sokak hayvanları için bırakılmış yiyecek ve su kapları var. Ancak bu köpek parkın bir kenarında halsiz bir şekilde yerde yatıyordu. Köpeğin susadığını anladım, ona su verdim, çok mutlu oldum. Bu sıcak havalarda köpeklerimize su verelim, onlara mama koyalım, aç bırakmayalım” dedi.

Manisa’da Belediye Personeli Susuz Kalan Köpeğe Elleriyle Su Içirdi! Manisa’da Belediye Personeli Susuz Kalan Köpeğe Elleriyle Su Içirdi! Manisa’da Belediye Personeli Susuz Kalan Köpeğe Elleriyle Su Içirdi!

Son güncelleme tarihi : 18 Temmuz 2021 15:38

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Otomobil Traktöre Arkadan Çarptı: 1’i Ağır, 3 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x