Manisa’da Bir Haftada Aranması ve Yakalanması Olan 154 Kişi Yakalandı!

Manisa’da son bir hafta içinde aranması ve yakalanması olan 154 kişi, polis ekipleri tarafından yakalandı. Yakalanan 154 kişiden 112’si yapılan işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiler.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
16 Nisan 2021 - 15:44
Manisa haber | Asayiş

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

HABER: SERKAN ÖZCAN
Edinilen bilgiye göre Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince farklı suçlardan aranması ve yakalanması olan şahıslara yönelik yapılan operasyonda son bir hafta içinde 154 kişi yakalandı.
Gözaltına alınan şahısların, Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama, Yağma, Hırsızlık, Hükümlü veya tutuklunun kaçması, Nitelikli cinsel saldırı, Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, İş yeri dokunulmazlığını ihlal etme, Kamu kurum ve kuruluşları vb gibi tüzel kişiliklerin araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık suçlarından 74 yıl kesinleşmiş hapis cezaları oldukları öğrenildi.
Asayiş Şube Müdürlüğünde alınan ifadelerin ardından mahkemeye sevk edilen 154 kişiden 112’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son güncelleme tarihi : 16 Nisan 2021 16:44

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da DEVA Partisi’nde İlçe Başkanıyla Beraber 9 Kişi İstifa Etti!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x