Manisa’da Büyükşehir Ekiplerinin İlçelerde Yoğun Kar Mesaisi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı’na bağlı karla mücadele ekipleri, kar yağışının etkili olduğu yüksek rakımlı ilçelerde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Günlük yaşamın aksamaması için büyük çaba gösteren ekipler, kar yağışının etkili olduğu yerlerde ulaşımın açık kalmasını sağlıyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı’na bağlı karla mücadele ekipleri, kar yağışının etkili olduğu yüksek rakımlı ilçelerde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Günlük yaşamın aksamaması için büyük çaba gösteren ekipler, kar yağışının etkili olduğu yerlerde ulaşımın açık kalmasını sağlıyor.

Manisa2da rakımı yüksek olan ilçeler, Yunusemre, Kula, Gördes, Demirci, Saruhanlı, Turgutlu, Akhisar, Kırkağaç, Salihli, Soma ve Spil Dağı Milli Parkında ekipler vatandaşların mağdur olmamaları için yollarda kar küreme ve tuzlama çalışmaları yapıyor.

Manisa’da Büyükşehir Ekiplerinin İlçelerde Yoğun Kar Mesaisi! Manisa’da Büyükşehir Ekiplerinin İlçelerde Yoğun Kar Mesaisi! Manisa’da Büyükşehir Ekiplerinin İlçelerde Yoğun Kar Mesaisi! Manisa’da Büyükşehir Ekiplerinin İlçelerde Yoğun Kar Mesaisi! Manisa’da Büyükşehir Ekiplerinin İlçelerde Yoğun Kar Mesaisi! Manisa’da Büyükşehir Ekiplerinin İlçelerde Yoğun Kar Mesaisi!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öğrencilere Trafik Eğitimi Verildi