Manisa’da ÇKSM’lerde Pandemi Nedeniyle Ara Verilen Eğitimler Tekrardan Başlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde hayata geçirdiği Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde . Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilecek eğitimlerde 4-12 yaş arası çocuklar 15 farklı branşta eğitim alabilecek.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
22 Şubat 2021 - 17:23
Manisa haber | Eğitim Politika

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve hayatı olumsuz yönde etkileyen Covid-19 salgını dolayısıyla kısıtlamaya gidilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür Sanat Merkezleri’ndeki eğitimler tekrar başladı.

Bu kapsamda il genelinde 12 ilçede bulunan 18 Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde geçtiğimiz ay gerçekleştirilen kayıt sürecinin ardından yüz yüze eğitimlere başlanıldı.

Covid-19 önlemleri çerçevesinde gerçekleştirilecek olan kurslarda 4-12 yaş aralığındaki çocuklar, okul öncesi, matematik, İngilizce, resim, satranç, akıl ve zeka oyunları, hızlı okuma, drama, Türkçe, keman, gitar, bale ve cimnastik, hafıza geliştirme, mental aritmetik ve halkoyunları branşlarında eğitim alacaklar.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerini ziyaret etti. Öğrenciler, veliler ve öğretmenler ile bir araya gelen Daire Başkanı Fırat Özcan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitimlerine katkıda bulunmaya devam edeceklerini belirtti.

Manisa’da Çksm’lerde Pandemira Verilen Eğitimler Tekrardan Başladı Manisa’da Çksm’lerde Pandemira Verilen Eğitimler Tekrardan Başladı Manisa’da Çksm’lerde Pandemira Verilen Eğitimler Tekrardan Başladı Manisa’da Çksm’lerde Pandemira Verilen Eğitimler Tekrardan Başladı Manisa’da Çksm’lerde Pandemira Verilen Eğitimler Tekrardan Başladı Manisa’da Çksm’lerde Pandemira Verilen Eğitimler Tekrardan Başladı

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da 2020-ALES Giren Adayları Büyükşehir Ekipleri Sınav Merkezlerine Taşıdı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x