Manisa’da Çok Sayıda Hırsızlığa Karışan İki Yaşı Küçük Çocuk Tutuklandı!

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde çok sayıda hırsızlık suçuna karışan iki yaşı küçük çocuk çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
05 Temmuz 2021 - 01:06
Manisa haber | Asayiş | Turgutlu haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

HABER:SERKAN ÖZCAN
Edinilen bilgiye göre, Manisa’nın Turgutlu İlçesinde farklı günlerde şüpheli şahıslar tarafından, çok sayıda cep telefonu, motosiklet hırsızlığı, kamyonet içinden kaynak makinesi hırsızlığı, otomobil içinden mont hırsızlığı, ve İmam Hatip Cami içerisinde bulunan şadırvanın muslukları çalınması gibi bir çok hırsızlık olayı meydana geldi.
Bölgede inceleme yapan Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çok sayıda güvenlik kameralarını incelemelerinin ardından, şüpheli zanlılar tespit edildi.
Tespit edilen şüpheli zanlılar sabah saatlerinde yakalandılar.
Yakalanan H. T.(17) ve T. D.(17) çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Manisa’da Çok Sayıda Hırsızlığa Karışan İki Yaşı Küçük Çocuk Tutuklandı! Manisa’da Çok Sayıda Hırsızlığa Karışan İki Yaşı Küçük Çocuk Tutuklandı! Manisa’da Çok Sayıda Hırsızlığa Karışan İki Yaşı Küçük Çocuk Tutuklandı! Manisa’da Çok Sayıda Hırsızlığa Karışan İki Yaşı Küçük Çocuk Tutuklandı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kiraladıkları Üzüm Bağında Kenevir Yetiştiren 3 Kişi Gözaltına Alındı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x