Manisa’da Düzenlenen Off-Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu!

Manisa'nın Demirci ilçesinde off-road etkinliği gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
05 Aralık 2021 - 23:35
Manisa haber | Çevre Genel | Demirci haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Demirci Belediyesi ve Demirci Akıncıları Off-Road Kulübünce organize edilen etkinliğe, Demirci’nin yanı sıra Kütahya’nın Gediz ve Simav, Balıkesir’in Sındırgı, Manisa’nın Gördes ilçelerinden 40’a yakın arazi aracı ile 100’e yakın kişi katıldı.

Akıncılar Yolu, Hışır ve Sarıçayır mevkilerinde renkli görüntülere sahne olan etkinlikte çamura saplanan araçlar, diğer sürücüler tarafından kurtarıldı.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk da sporcuların araçlarına binerek off-road heyecanı yaşadı.

Selçuk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Sarıçayır alanının her türlü ekstrem spor dalına uygun olduğunu belirten Selçuk, “Off-road ve motokrosçular ile görüşüyoruz. Parkur oluşturma için fikir alışverişi yapıyoruz. Etkinliğe katılan off-road ekipleri gayet memnun.

Gelecek yıl bu organizasyonun daha iyisini yapacağız. Hedefimiz ilçemizi tanıtmak ve her türlü sportif organizasyonun yapılabileceği bir şehir haline getirmek.” dedi.

Simav Off-Road ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Nuri Kart ise Belediye Başkanı Selçuk’a teşekkür etti.

Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu! Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu! Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu! Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu! Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu! Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu! Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu! Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu! Manisa’da Düzenlenen Off Road Etkinliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
‘Telefonun Çıkar’ Dediği Adam, Ağzına Telefonu Soktu!