Manisa’da Fırtına ve Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi!

Manisa'da akşam saatlerinde etkisini arttıran fırtına ve sağanak, bazı cadde ve sokaklarda su baskınlarına neden oldu, çok sayıda araç mahsur kaldı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
13 Ocak 2021 - 01:43
Manisa haber | Asayiş Gündem | Şehzadeler haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde Adnan Menderes, Akpınar, Nurlupınar ve Kazım Karabekir mahalleleri, Yunusemre ilçesinde ise Spil ve Barbaros mahallelerinde çok sayıda araç mahsur kaldı, bazı evleri su bastı.

Yollarda oluşan su birikintileri nedeniyle Turgutlu Caddesi ile Horozköy Caddesi’nde seyreden sürücüler zor anlar yaşadı.

Su birikintisinde geçerken araçları arızalanan bazı sürücüler, araçlarında mahsur kaldı. Birikintilerde kalan araçlar çekicilerle kurtarıldı.

Öte yandan Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, fırtınanın da etkili olduğu kentin bazı bölgelerinde aşırı yağıştan ötürü yaşanan su birikintilerine ve sulama kanallarına müdahale etti.

Manisa’da Fırtına Ve Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi! Manisa’da Fırtına Ve Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi! Manisa’da Fırtına Ve Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi! Manisa’da Fırtına Ve Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi! Manisa’da Fırtına Ve Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi! Manisa’da Fırtına Ve Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi! Manisa’da Fırtına Ve Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisalı Aleyna Yurtkölesi’nin Katili Cezaevinde İntihar Etti!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x