Manisa’da Hayırsever İş Adamının Yaptıracağı Okulun Temeli Törenle Atıldı

Manisa'nın Soma ilçesinde, hayırsever iş adamı Ramazan Güral tarafından yaptırılacak 28 derslikli okulun temeli törenle atıldı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
29 Ocak 2021 - 17:33
Manisa haber | Eğitim Politika | Soma haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunun yıkılarak yerine yenisinin inşa edilmesi nedeniyle, okulun bulunduğu alanda temel atma töreni düzenlendi.

AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, törende, desteklerinden dolayı Ramazan Güral’a teşekkür etti, okulun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Okulun fiziki şartlarının artık yeterli olmadığını belirten Özkan, “Bunu ifade ettik ve bu çağrıya hayırsever Ramazan Güral’dan karşılık geldi. Okulun yeni binada da aynı başarı çizgisini sürdürmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici de 28 derslikli yeni okul binasının kaba inşaatının iş adamı Güral tarafından yaptırılacağını, Milli Eğitim Bakanlığının diğer işleri ve Soma Belediyesinin de çevre düzenlemesini üstleneceğini vurguladı.

İl Müftüsü Mustafa Soykök’ün dua etmesi ve kurban kesiminden sonra Milletvekili Özkan ve beraberindekiler ilk harcı attı.

Törene, Soma Kaymakam Fatih Akkaya, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Çakmak, iş adamı Güral’ın yakınları ve diğer ilgililer katıldı.

Manisa’da Hayırsever İş Adamının Yaptıracağı Okulun Temeli Törenle Atıldı

0 0 vote
Haberi Puanla
1 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Saruhanlı dan engelli tercih yaptım on iki yıldır hiç sonuç olmadı Allah’a irzasi için bana yardımcı olursanız sevinirim annem hasta babamda yaşlı bir çare arıyorum nelur yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Dolandırıcılar Yaşlı Adamın 50 Koyunu 2 Bin Liraya Aldılar!
1
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x