Manisa’da Hırsızlık Yaptığından Şüphelenilen Kadın Marketin Ortasında Soyundu!

Manisa’da bir zincir markette hırsızlık yaptığından şüphelenilen kadını bekletmek isteyen kasiyer ve market çalışanları, kadının şok tepkisi karşısında neye uğradıklarını şaşırdı. Bir anda eteğini kaldırıp altına giydiği şalvarını indiren kadın karşısında ne yapacaklarını şaşıran market çalışanlarının çaresiz anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
05 Mart 2021 - 20:11
Manisa haber | Asayiş | Turgutlu haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bir markette alışveriş yapan bir kadın ve iki kızının durumundan şüphelenen market kasiyeri, kadın ve kızlarını güvenlik kameralarını kontrol ettirmek için bekletmek istedi.


O sırada öfkelenen kadın bir anda eteğini kaldırıp altındaki şalvarı indirerek kasiyere arkasını döndü.

Neye uğradıklarını şaşıran market çalışanları kadının üstünü toparlamasını istemesine ve beklemelerini söylemelerine rağmen her seferinde aynı hareketi tekrarladı.

Kadınla baş edemeyen market çalışanları kadından şikayetçi olmayarak gitmesine izin verirken daha sonra izledikleri güvenlik kamerası kayıtlarında kadının yanındaki kızın raftan bir şeyler alarak pantolonunun içine soktuğu ve kadının da kıza siper olduğu tespit edildi.

Manisa’da Hırsızlık Yaptığından Şüphelenilen Kadın Marketin Ortasında Soyundu! Manisa’da Hırsızlık Yaptığından Şüphelenilen Kadın Marketin Ortasında Soyundu! Manisa’da Hırsızlık Yaptığından Şüphelenilen Kadın Marketin Ortasında Soyundu! Manisa’da Hırsızlık Yaptığından Şüphelenilen Kadın Marketin Ortasında Soyundu! Manisa’da Hırsızlık Yaptığından Şüphelenilen Kadın Marketin Ortasında Soyundu!

Son güncelleme tarihi : 5 Mart 2021 20:47

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Yoldan Geçen Adam Yan Baktı Diye Kurşun Yağdırdı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x