Manisa’da İşyerinden Hırsızlık Yapan Şahıs Kimliğini Düşürünce Yakalandı!

Manisa'da bir inşaat hafriyat firmasına ait olan işyerine giren hırsız, 15 bin lira değerinde bakır kablo, matkap ve elektrik işlerinde kullanılan malzemeleri çalıp ortadan kaybolurken, çaldıklarının arasında kaz, horoz ve güvercin olduğu da öğrenildi. İşyerine giren hırsız olay yeri yakınlarında kaçarken kimliğini düşürmesi sonucu jandarma ekiplerine yakalanmaktan kurtulamadı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
16 Ocak 2021 - 19:47
Manisa haber | Asayiş | Yunusemre haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

HABER: SERKAN ÖZCAN
Olay Manisa’nın Yunusemre İlçesi Muradiye Mahallesi Orta Ölçek Sanayi Sitesinde bir işyerinde meydana geldi. ,

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde işyerine giren şüpheli zanlı işyerinden 15 bin lira değerinde bakır kablo matkap ve elektrik işlerinde kullanılan malzemeleri çaldığı belirlendi. İşyeri sahibinin şikâyeti üzerine

Muradiye Merkez Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri harekete geçti. Harekete geçen jandarma ekipleri, işyerinde incelemelerde bulundu. İşyeri civarlarında incelemede bulunan jandarma ekipleri olay yeri yakınlarında bir kişiye ait kimlik buldu.

Yapılan araştırmada kimliği düşüren şahısın cezaevinden izinli çıktı öğrenildi. Cumhuriyet savcısının talimatıyla şüpheli zanlının evine baskın düzenlenirken, otomobilinde arama yapıldı.

Olay yerinde hırsızlık yapan kişi işyerinden 6 kaz, 1 horoz ve 3 güvercininde kafasını kopartarak çaldığı ortaya çıktı. Şüpheli zanlı güvercinlerin tavuk olduğunu sanarak çaldığı öğrenildi. Düzenlenen baskında, şüpheli zanlının evinde kafaları kesilmiş kazlar ve güvercinler bulunurken otomobilde yapılan aramada ise kan izleri ve kazlara ait tüyler görüldü.

Gözaltına alınan G.Ş Muradiye Jandarma Karakol Komutanlığında alınan ifadesinin ardından bu gün çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Manisa’da İşyerinden Hırsızlık Yapan Şahıs Kimliğini Düşürünce Yakalanmaktan! Manisa’da İşyerinden Hırsızlık Yapan Şahıs Kimliğini Düşürünce Yakalanmaktan! Manisa’da İşyerinden Hırsızlık Yapan Şahıs Kimliğini Düşürünce Yakalanmaktan!

Son güncelleme tarihi : 16 Ocak 2021 20:22

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aydın’da Silahlı Gasp Suçundan Aranan Şahıs Manisa’da Yakalandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x