Manisa’da Jandarma Ekiplerinden Kenevir ve Kubar Esrar Operasyonu!

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde jandarma ekipleri tarafından dere kenarındaki ağaçların diplerine ekilmiş halde 48 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Kenevirlerin hemen yanında da bir çuval içerisinde kurutulmuş 750 gram kubar esrar bulundu.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
13 Temmuz 2021 - 11:45
Manisa haber | Asayiş | Turgutlu haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Avşar Mahallesi ova bölgesinde dün akşam saat 20.00 sıralarında Turgutlu İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT Timi ekiplerinin ortak istihbarı çalışmalar sonucunda bölgede kenevir ekimi yapıldığı bilgisine ulaşıldı.

Bölgede yapılan araştırma ve drone ile arazi kontrolü esnasında dere kenarında ağaçların diplerine ekili vaziyette boyları 60 santimetre ile 135 santimetre arasında değişen 48 kök kenevir bitkisi ve çuval içerisinde kurutulmuş 750 gr kubar esrar ele geçirildi.

Yasa dışı kenevir bitkisi eken şüpheli şahıs veya şahısların tespiti için jandarma tarafından çalışmalara devam edildiği bildirildi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’daki Anadolu’nun Piramitlerini Define Avcıları Yok Ediyor!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x