Manisa’da Jandarma Ekiplerinden Servis Şoförlerine Eğitim!

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde jandarma ekipleri tarafından eğitim-öğretim yılı başlaması dolayısıyla okul servis şoförlerine yönelik eğitim verildi.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
07 Eylül 2021 - 17:30
Manisa haber | Asayiş

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa’da eğitim-öğretim yılının başlaması sonrası jandarma sorumluluk alanında bulunan okullarda servis şoförleri ve servis görevlilerine genel trafik kuralları ile korona virüs salgını süresince servis araçlarında aranacak hususlar ve okul servis yönetmeliğindeki değişiklikler konusunda eğitim seminerleri düzenlenmeye başlandı.

Düzenlenen eğitimler kapsamında Yunusemre İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri tarafından Muradiye Mahallesi’ndeki bir okula ait 37 servis şoförü ve görevlisine eğitim verildi.

Verilen eğitimlerin ardından Motosikletli Trafik Tim Komutanı Jandarma Astsubay Necmettin Mert Dölek şoförlerin sorularını yanıtladı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Seyir Halindeki Kamyonun Damperi Açıldı: PTS Kameralarını Yıktı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x