Manisa’da Jandarma Ekiplerinden Silah Kaçakçılığı ve Uyuşturucu Operasyonu: 2 Gözaltı!

Manisa’nın Demirci ilçesinde jandarma ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda uyuşturucu hap ve ruhsatsız silah ele geçirildi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
25 Şubat 2021 - 22:13
Manisa haber | Asayiş Genel | Demirci haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Demirci ilçesinde Manisa İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Şube, İstihbarat Şube, Salihli ve Demirci İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin silah kaçakçılığı ve uyuşturucu ticareti yapan şahıslara yönelik 2 aylık teknik takibinin ardından Beyazıt Mahallesi’ndeki bir bağ evine operasyon düzenlendi.

Ekiplerce düzenlenen şafak operasyonunda S.Ç. ve H.M. isimli şahıslara ait evde arama yapıldı.

Bağ evi ve müştemilatında yapılan aramalarda 50 gram sentetik kannabinoid içeren uyuşturucu madde, 14 adet uyuşturucu hap, 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 29 mermi ile 1 adet kurusıkı tabancadan dönüştürme ruhsatsız tabanca ile ruhsatsız tabancaya dönüştürüleceği düşünülen 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemelere cumhuriyet savcılığı talimatıyla el konulurken şüpheli S.Ç. ve H.M.’nin işlemleri devam ediyor.

 

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salihli’de Jandarmadan Kaçak Tütün ve Makaron Operasyonu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x