Manisa’da Jandarma Kaçak İçki Üretip Satan Yapan 1 Kişiyi Yakaladı!

Manisa’da jandarma ekipleri kaçak içki üreten ve satışını yapan bir kişiyi yakalayarak gözaltına aldı. Şüphelinin evinde ve satışını yaptığı iş yerinde yapılan aramalarda toplamda 3 bin 585 litrelerce kaçak içki ele geçirildi.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
12 Ocak 2021 - 23:09
Manisa haber | Asayiş Genel | Yunusemre haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Olay Manisa’nın Yunusemre İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbarat çalışmaları neticesinde, kaçak içki ürettiği bu alkolleri Muradiye Mahallesi’nde bulunan tarım ve zirai ilaç dükkanında satışa sunduğu tespit edildi.

Jandarma ekipleri, Muradiye Mahallesi’nde ikamet eden O.K.(43) isimli şahsın evinde ve eklentilerinde, yine şahsa ait olan Gediz Ovası’nda bulunan üzüm bağlarında içerisinde yer alan bağ evinde alkol üretimi yaptığı yerlere operasyon düzenledi.

Jandarma ekipleri, şahsın ev ve eklentileri ile iş yerinde yaptığı aramalarda; pet şişeler içerisinde 220 litre ve mavi fıçılar içerisinde de 3 bin 365 litre kaçak alkol ele geçirdi. Soruşturma kapsamında şüpheli O.K. jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Fotoğraf: Serkan Özcan

Manisa’da Jandarma Kaçak İçki Üretip Satan Yapan 1 Kişiyi Yakaladı! Manisa’da Jandarma Kaçak İçki Üretip Satan Yapan 1 Kişiyi Yakaladı! Manisa’da Jandarma Kaçak İçki Üretip Satan Yapan 1 Kişiyi Yakaladı!

Son güncelleme tarihi : 12 Ocak 2021 23:13

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Seyir Halindeki Cip Cayır Cayır Yandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x