Manisa’da Kavgada Ateşlenen Tabanca Mermisi İş Yerinin Camından Girdi!

Manisa’da iki grup arasında çıktığı iddia edilen kavgada, havaya ateşlenen silahtan çıkan mermi, bir iş yerinin camından içeri girdikten sonra duvara saplandı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
14 Eylül 2021 - 14:20
Manisa haber | Asayiş | Şehzadeler haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

HABER: Serkan Özcan
Olay Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde iki grup arasında çıkan kavgada, havaya ateşlenen silahtan çıkan mermi, bir iş yerinin camından içeri girdikten sonra duvara saplandı.

İş yerinin camını delerek giren mermi çekirdeğinin düştüğü sırada içeride çalışanın olmaması ise büyük şans olarak değerlendirildi.

Olayın bildirilmesinin ardından iş yerine gelen polis ekipleri, mermi çekirdeğini alarak balistik inceleme ile ateşlendiği silahın tespit edilmesi için çalışma başlattı.

Manisa’da Kavgada Ateşlenen Tabanca Mermisi İş Yerinin Camından Girdi! Manisa’da Kavgada Ateşlenen Tabanca Mermisi İş Yerinin Camından Girdi! Manisa’da Kavgada Ateşlenen Tabanca Mermisi İş Yerinin Camından Girdi! Manisa’da Kavgada Ateşlenen Tabanca Mermisi İş Yerinin Camından Girdi! Manisa’da Kavgada Ateşlenen Tabanca Mermisi İş Yerinin Camından Girdi!

Son güncelleme tarihi : 14 Eylül 2021 14:40

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Korona Virüsten Hayatını Kaybeden Manisalı Doktor Toprağa Verildi!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x