Manisa’da Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Ekipleri Denetimlerine Devam Etti!

Vatandaşların sağlığı ve huzuru için Manisa Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından kademeli normalleşme sonrası ilk hafta sonunda denetimler yapıldı. Toplu ulaşım araçlarını, işçi servislerini ve işyerlerini denetleyen ekipler, kurallara uyup uyulmadığı, maske, mesafe ve hijyen kurallarına yönelik uyarılarda bulundu.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
06 Mart 2021 - 16:19
Manisa haber | Asayiş Politika

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Kademeli normalleşme sürecinin ilk hafta sonunda Manisa Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda denetimlerine devam ederek, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi.

Vatandaşların ulaşım sağladıkları toplu taşıma ve işçi servis araçlarında, kafe ve çay bahçeleri ve lokanta gibi işletmelerde denetimlerde bulunan zabıta ekipleri, vatandaşların maske takıp takmadıkları, mesafeye dikkat edip etmediklerini ve dezenfeksiyon gibi hijyen koşullarını denetledi.

Ulaşım alanında da denetimlerde bulunan Ulaşım Dairesi’ne bağlı zabıta ekipleri, toplu taşıma araçlarında ve işçi servislerinde maske, mesafe ve yolcu sayıları üzerinde denetimlerde bulundu. Öte yandan zabıta araçlarından da anonsla tedbirlere uyulması konusunda uyarılar yapıldı.

Manisa’da Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Ekipleri Denetimlerine Devam Etti! Manisa’da Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Ekipleri Denetimlerine Devam Etti! Manisa’da Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Ekipleri Denetimlerine Devam Etti! Manisa’da Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Ekipleri Denetimlerine Devam Etti! Manisa’da Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Ekipleri Denetimlerine Devam Etti! Manisa’da Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Ekipleri Denetimlerine Devam Etti! Manisa’da Kısıtlamasız İlk Hafta Sonunda Büyükşehir Ekipleri Denetimlerine Devam Etti!

Son güncelleme tarihi : 6 Mart 2021 16:26

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da 1 Çocuk Babası İple Kendini Asarak İntihar Etti!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x