Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs ve İşçi Servislerini Denetledi!

Manisa Emniyet Müdürlüğü, trafik ekipleri, yolcu taşımacılığı yapan otobüs ve minibüslere yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
13 Ağustos 2021 - 17:21
Manisa haber | Asayiş

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Polisler, kente gelen birçok uygulama noktasının dışında Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden çıkan başta otobüs olmak üzere, dolmuş ve minibüsleri denetledi.

Şoförlere alkol kontrolü yapan ekipler, takograf ve sürücü belgesini sorguladı. Sürücüleri maksimum araç kullanabilecekleri süreye ilişkin hatırlatmalarda bulundu. Yolcular da kemer ve maske kullanımı konusunda uyarıldı.

İl genelinde son 24 saatte 50 ekip ve 93 personelle yapılan denetimlerde, 396 yolcu otobüsü ve 229 işçi servisi kontrol edildi. Denetimlerde 15 sürücüye toplam 27 bin 500 lira ceza uygulandı.

Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs Ve İşçi Servislerini Denetledi! Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs Ve İşçi Servislerini Denetledi! Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs Ve İşçi Servislerini Denetledi! Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs Ve İşçi Servislerini Denetledi! Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs Ve İşçi Servislerini Denetledi! Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs Ve İşçi Servislerini Denetledi! Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs Ve İşçi Servislerini Denetledi! Manisa’da Polis Ekipleri Otobüs Ve İşçi Servislerini Denetledi!

İlgili haber Manisa’da Jandarmanın Yaptığı Kontrollerde 26 Araç Trafikten Men Edildi!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kovalamaca Sonucu Yakalanan Otomobilde Ruhsatsız Silah Ele Geçirildi!