Manisa’da Şirket Tarafından Teslim Edilen Para ve Çekleri Çalan Şoför Yakalanarak Tutuklandı!

Bursa’dan İzmir’e malzeme taşımak için 27 Kasım günü yola çıkan nakliye aracı şoförü, Manisa’nın Akhisar ilçesinde mola verdikleri sırada, şirket tarafından kendisine teslim edilen 200 bin TL nakit para, çek ve senetleri yanındaki yedek şoför uyurken alıp kayıplara karıştı. Jandarma tarafından izi sürülen şoför, Yunusemre ilçesinde saklandığı evde yakalandı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
29 Kasım 2021 - 15:39
Manisa haber | Asayiş | Akhisar haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

H.B. yönetimindeki bir şirkete ait 45 TA 895 plakalı tır 27 Kasım günü saat 11.00 sıralarında Manisa’nın Akhisar İlçesinde bir restorana ait otoparkta mola verdi.

Mola sırasında aracı kullanan H.B., yanındaki yedek şoför M.G. uyurken şirkete ait olan 200 bin TL’yi, çek ve senetleri alarak kayıplara karıştı.

M.G. uyandığında arkadaşını ve paraları göremeyince durumu jandarma ekiplerine haber verdi.

Manisa İl Jandarma Komutanlığı ve Akhisar İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT ekipleri ihbar üzerine yaptıkları incelemede şüpheli H.B.’nin Manisa il merkezinde Yunusemre ilçesinde bir arkadaşının evinde saklandığı tespit etti.

JASAT ekiplerinin titiz çalışması sonucu şüpheli H.B. çaldığı para, çek ve senetlerle birlikte yakalandı. H.B.’nin yapılan sorgulamasında suçunu itiraf ettiği ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

 

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Şiddetli Fırtına Çatıyı Uçurdu!