Manisa’da Site İçerisindeki Motosiklet Hırsızlığı Güvenlik Kamerasına Yansıdı!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki bir sitenin bahçesinde park halinde bulunan motosiklet, dün akşam saatlerinde çalındı. Hırsızlık anı sitenin güvenlik kameralarına yansırken, hırsızın rahat tavırları pes dedirtti.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
04 Aralık 2021 - 12:35
Manisa haber | Asayiş | Şehzadeler haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Olay Manisa’nın Şehzadeler ilçesi 2’nci Anafartalar Mahallesi 1517 Sokakta bulunan Sultan Evleri Sitesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, Sultan Evleri Sitesi’nin bahçesinde park halinde bulunan bir motosiklet, dün akşam 21.30 sıralarında çalındı.

Hırsızlık anı sitenin güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, oldukça rahat bir şekilde sitenin bahçesine giren ve park halindeki motosikletler arasında gözüne kestirdiği bir motosikleti yürüyerek site dışına çıkaran hırsız, kısa sürede gözden kayboldu. Hırsızlık şüphelisinin rahat tavırları ise pes dedirtti.

Motosikletin sahibi, akşam saatlerinde motosikletinin yerinde olmadığını fark edince önce güvenlik kameralarını inceledi ardından da emniyete bilgi vererek şikayetçi oldu.

Emniyet güçleri kamera kayıtlarından hırsızlık şüphelisini bulmak için çalışmalara başladı.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Dur İhtarına Uymayan Otobüs Kovalamaca Sonucu Yakalandı!