Manisa’da Spil Dağı Milli Parkı’na Yılın İlk Karı Yağdı!

Manisa’nın eteklerine kurulduğu 1517 metre yüksekliğindeki Spil Dağı Milli Parkı’na yılın ilk karı yağdı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Kendine has florası, tarihi, mitolojik hikayeleri ve yaban hayatıyla eşsiz bir güzelliğe sahip olan Spil Dağı Milli Parkı’na yılın ilk karı yağdı.


1517 metre yüksekliğindeki Manisa’nın eteklerine kurulduğu Spil Dağı’nın zirvesinde bulunan bungalov evlerin olduğu bölgede etkili olan kar yağışı Doğa Koruma ve Milli Parklar görevlileri tarafından görüntülendi.

Çok uzun bir zamandır hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği ve pazar günü 24 dereceyi gören Manisa’da kar yağışıyla birlikte hava sıcaklıklarının da düşmesi bekleniyor.

Manisa’da Spil Dağı Milli Parkı’na Yılın İlk Karı Yağdı! Manisa’da Spil Dağı Milli Parkı’na Yılın İlk Karı Yağdı! Manisa’da Spil Dağı Milli Parkı’na Yılın İlk Karı Yağdı! Manisa’da Spil Dağı Milli Parkı’na Yılın İlk Karı Yağdı! Manisa’da Spil Dağı Milli Parkı’na Yılın İlk Karı Yağdı! Manisa’da Spil Dağı Milli Parkı’na Yılın İlk Karı Yağdı! Manisa’da Spil Dağı Milli Parkı’na Yılın İlk Karı Yağdı!

İlgili haber Manisa'nın Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Etkili Oldu!

İlgili haber Kula’nın Yüksek Kesimlerine Yılın İlk Kar Yağışı Düştü!

Son güncelleme tarihi : 13 Ocak 2021 23:32

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa Şehir Hastanesinde Sağlık Çalışanlarına Covid-19 Aşıları Uygulanmaya Başlandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x