Manisa’da Sulama Sezonu Öncesi Kırsal Hizmetlerden Bakım Çalışması!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, yaklaşan sulama sezonu öncesinde üreticilerin mağduriyet yaşamaması için tarımsal sulama tesislerinde bakım ve onarım çalışması başlattı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, yetki ve sorumluluk alanları içinde yer alan tarımsal sulama tesislerinde bakım ve onarım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Üreticilerin yaklaşan sulama sezonu öncesinde herhangi bir mağduriyet ile karşı karşıya kalmamaları için Akhisar Beyoba, Gördes Malkoca ve Şehzadeler ilçesi Sancaklıkayadibi mahallelerinde yer alan tarımsal sulama tesislerinde bakım ve onarım çalışmaları yaptı. Tesislerdeki gerek pompaları gerekse de elektrik tesisatlarını kontrol eden ekipler, gördükleri eksiklikleri düzelterek tesisleri kullanıma hazır hale getirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, yapılan kontrol ve bakım çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğini belirterek, çiftçilerin olabilecek sıkıntılar ile karşılaşmadan üretimlerine başlamalarına ve devam etmelerini amaçladıklarını kaydetti. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman üreticinin yanında olmaya ve imkanlar ölçüsünde destek vermeye devam edeceklerini belirten Daire Başkanı Usta, üreticilere hayırlı kazançlar diledi.

Manisa’da Sulama Sezonu Öncesi Kırsal Hizmetlerden Bakım Çalışması! Manisa’da Sulama Sezonu Öncesi Kırsal Hizmetlerden Bakım Çalışması! Manisa’da Sulama Sezonu Öncesi Kırsal Hizmetlerden Bakım Çalışması! Manisa’da Sulama Sezonu Öncesi Kırsal Hizmetlerden Bakım Çalışması! Manisa’da Sulama Sezonu Öncesi Kırsal Hizmetlerden Bakım Çalışması! Manisa’da Sulama Sezonu Öncesi Kırsal Hizmetlerden Bakım Çalışması!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Türkiye’de En Çok Motorlu Kara Taşıtının Olduğu 9. İl Manisa Oldu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x