Manisa’da Tam Kapanmanın İlk Gününde Polis Ekiplerinden Kentte Sıkı Denetim!

Manisa’da korona virüs tedbirleri kapsamında 17 gün süreyle uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde, polis ekipleri kentin çeşitli noktalarında denetimlerini sürdürüyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
30 Nisan 2021 - 13:30
Manisa haber | Asayiş Gündem

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

HABER:SERKAN ÖZCAN

Manisa’da korona virüs tedbirleri kapsamında 17 gün süreyle uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde polis ekipleri kentin çeşitli noktalarında denetimlerini sürdürüyor.

Ekipler, izin veya seyahat belgesi olmayanlar hakkında tutanak tutuyor.

Türkiye genelinde uygulanan 17 günlük tam kapanmanın ilk gününde, polis ekipleri kent merkezinin birçok noktasında denetim yaptı.

Şehzadeler İlçesi İbrahim Gökçen Bulvarı üzerindeki denetimlerde Asayiş ve trafik polisleri, durdurulan araçlardaki kişilerin seyahat ve çalışma izin belgelerini kontrol etti.

Ekipler, belgeleri bulunmayanlar hakkında tutanak tuttu.

İzin belgesi olmadığı için hakkında tutanak düzenlenen bir kişi ise ” Lojistik firmasında çalışıyorum ve işe gidiyordum. İzin belgem yok. Muhasebecimizden kaynaklı. Belgem olmadığından dolayı tutanak tutuldu. Bilmiyorum artık, ceza mı değil mi. Kimlik bilgilerimizi verdik, bakacağız. Acemilik yani, ” dedi.

Manisa’da Tam Kapanmanın İlk Gününde Polis Ekiplerinden Kentte Sıkı Denetim! Manisa’da Tam Kapanmanın İlk Gününde Polis Ekiplerinden Kentte Sıkı Denetim! Manisa’da Tam Kapanmanın İlk Gününde Polis Ekiplerinden Kentte Sıkı Denetim! Manisa’da Tam Kapanmanın İlk Gününde Polis Ekiplerinden Kentte Sıkı Denetim! Manisa’da Tam Kapanmanın İlk Gününde Polis Ekiplerinden Kentte Sıkı Denetim!

Son güncelleme tarihi : 30 Nisan 2021 13:40

0 0 vote
Haberi Puanla
1 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

kapanma öncesi uyarılmalı ve izin belgeleri daha kolay alınabilir olmalı çok maduriyet yaşanacak hayatın akışı engellenmemeli çalışanlar için

Manisa’da Polisten Kaçan Sürücüsü ve Arkadaşı Polis Aracına Çarpınca Yakalandı!
1
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x