Manisa’da Yıllar Sonra Yağan Karda Vatandaşlar Kısıtlamada Kartopu Oynadı!

Manisa ve Alaşehir ilçesinde yıllar sonra yağan kar, vatandaşların sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen yağan karın keyfini çıkartarak kartopu oynadı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
16 Ocak 2021 - 22:48
Manisa haber | Asayiş Gündem | Alaşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa’da ve Alaşehir İlçesinde akşam Saat 19.00 sıralarında başlayan kar yağışı kısa sürede Manisa merkez ilçelerini ve Alaşehir’i beyaza bürüdü.

Araçların üzeri kısa sürede karla kaplandı. Bazı vatandaşlar sokağa çıkma yasağına rağmen karda yürümek için caddelere çıktı.

Kar yağışı nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye ve Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri olası bir olumsuzluğa karşı teyakkuza geçti.

Metroloji verilerine kadar sabah saatlerine kadar devam etmesi beklenen kar yağışı nedeniyle ilgili kurumlar teyakkuza geçti. Yoğun bir şekilde yağan kar yağışı nedeniyle kısa sürede araçların üzeri ve evlerin çatıları beyaza büründü.

Bazı vatandaşların kar yağışı nedeniyle sokağa çıkma yasağına rağmen caddelere çıktıkları gözlendi. Çocuklar ve yetişkinler cadde ve sokak aralarında araçlar üzerinde biriken karla kartopu oynadılar. Yıllardır Manisa ve İlçelerinde beklenen kar yağışının tadını vatandaşlar kısıtlamada doyasıya çıkarttı.

Kar Yağdı Sokağa çıkma Kısıtlamasını Unuttular Kar Yağdı Sokağa çıkma Kısıtlamasını Unuttular Kar Yağdı Sokağa çıkma Kısıtlamasını Unuttular

Son güncelleme tarihi : 16 Ocak 2021 23:02

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Trafik Kazasında Yaralanan Hamile Kadın Hayatını Kaybetti!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x