Manisalı Esnaf 80 Bin TL Harcadığı Minibüsünü Karavana Çevirdi!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde bir esnaf, ikinci el olarak aldığı minibüse yaklaşık 80 bin TL masraf yaparak, mutfak, banyo, tuvalet ve 5 kişilik yatağı bulunan bir karavana çevirdi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
18 Temmuz 2021 - 23:17
Manisa haber | Çevre Genel | Alaşehir haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa’nın Alaşehir İlçesinde esnaf olan Mesut Yılmaz (48), karavanlara olan merakı sebebiyle ikinci el bir minibüs alarak, karavan yapmaya karar verdi.

Yaklaşık 80 bin TL masraf yapan Yılmaz, minibüsü; üzerinde güneş enerjisi, içerisinde 5 kişilik yatak, mutfak, yemek yapmak için ocak, banyo ve tuvalet gibi tüm ihtiyaçların karşılanabileceği bir karavan haline getirdi.

Yaşadığı süreci anlatan Mesut Yılmaz, “2004 model bir minibüs aldım. Minibüsü dizayn ederek, karavan haline getirdim. Karavan turizmini seviyorum, karavana ve karavan turizmine uzun yıllardır merakım vardı. Hafta sonları ailemle birlikte istediğim yere tatile çıkıyorum, pazartesi sabah işyerimde oluyorum. Hem değişik yerler görüyorum, hem de işimi yapıyorum. Bundan böyle minibüsleri alarak, karavana çevirmeyi planlıyorum.

Bu alanda da faaliyet göstermek istiyorum. Bu alanda karavanların fiyatları tasarlara göre 85 bin TL ile 300 bin TL arasında değişiyor” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Yunt Dağı Bölgesinde Makilik Alanda Yangın Çıktı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x