Manisalı Genç Müstehcen Görüntü ve Fotoğraf Tehdidiyle Dolandırıcılara 45 Bin TL’sini Kaptırdı!

Manisa’da 32 yaşındaki genç, yurt dışı numaralarından aranarak ellerinde ‘Müstehcen görüntü ve fotoğrafları’ olduğunu iddia eden kişi veya kişilere 45 bin TL’sini kaptırdı. Şahısların yeniden para istemesi üzerine genç adam emniyete başvurarak şikayetçi oldu.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
02 Mayıs 2021 - 14:10
Manisa haber | Asayiş

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa’da E.Y.İ. (32) isimli genç, tanımadığı ve yurtdışına kayıtlı +31687197743 ve +359886528797 numaralı hatlar tarafından Whatsapp üzerinden arandığını ve kendisini arayan şahısların ellerinde müstehcen fotoğraflarının ve videolarının olduğunu, istedikleri parayı göndermemesi halinde bu fotoğraf ve videoları tanıdıklarına göndermekle tehdit ettiklerini anlattı.

Genç adamın, korkarak kendisine verilen iki farklı hesap numarasına 45 bin TL para gönderdiğini ancak şahısların kendisinden yeniden para istemesi üzerine şikayetçi olmak üzere emniyet güçlerine başvurduğu öğrenildi.

45 bin TL dolandırılan şahsın şikayeti üzerine emniyet güçleri telefon numaraları ve hesap numaraları üzerinden soruşturma başlattı.

Son güncelleme tarihi : 2 Mayıs 2021 14:11

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Oluşan Uzun Kuyruklar Nedeniyle Tehlike Arz Eden ATM’leri Belediye Taşıyacak!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x