Merkezefendi Devlet Hastanesinde Poliklinikler Yeniden Hizmet Vermeye Başlayacak!

Manisa’da korona virüsle mücadelede pandemi hastanesi olarak ilan edilen ve sürecin başından beri korona virüsle etkin bir mücadele veren Merkezefendi Devlet Hastanesi 1 Mart tarihi itibariyle poliklinik hizmetlerini vermeye başlayacak.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
26 Şubat 2021 - 15:49
Manisa haber | Gündem Sağlık

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki 450 yataklı Merkezefendi Devlet Hastanesi 1 Mart’ta başlayacak normalleşme süreciyle birlikte poliklinik hizmetlerine yeniden başlayacak.

Salgının başından bu yana korona virüsle mücadelede pandemi hastanesi olarak binlerce hastanın yaşama tutunmasını sağlayan ve bu süre zarfında uzun süre poliklinik hizmeti vermeyen Merkezefendi Devlet Hastanesinin 1 Mart Pazartesi gününden itibaren yeniden poliklinik hizmetlerine başlayacağı öğrenildi.

Merkezefendi Devlet Hastanesi 2020 yılının ağustos, eylül ve ekim aylarında yine poliklinik hizmete vermeye başlamış ancak artan vakalar sonrası yeniden pandemi hastanesine dönüştürülmüştü.

3 1 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muradiye’de Jandarmadan Uyuşturucu Tacirine Şok Baskın!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x