Meteoroloji Manisa’yı Uyardı: Sağanak Yağışlar Geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, İzmir, Aydın ve Manisa'nın doğusu ile Balıkesir'in güneydoğu kesimleri yerel sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçmesi beklenmektedir.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
09 Haziran 2021 - 00:47
Manisa haber | Hava durumu

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Bölge geneli parçalı ve az bulutlu, kuzey kesimler yer yer parçalı bulutlu, öğleden sonra İzmir, Aydın ve Manisa’nın doğusu ile Balıkesir’in güneydoğu kesimleri yerel sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçmesi beklenmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı, Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

EGE BÖLGESİNDE BAZI İLLERİN HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın zamanla bölgenin iç kesimlerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHİSAR 12°C23°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

İZMİR 21°C30°C

Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçecek.

MANİSA 18°C32°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra iç kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Meteoroloji Manisa’yı Uyardı: Sağanak Yağışlar Geliyor! Meteoroloji Manisa’yı Uyardı: Sağanak Yağışlar Geliyor! Meteoroloji Manisa’yı Uyardı: Sağanak Yağışlar Geliyor!

Son güncelleme tarihi : 9 Haziran 2021 00:48

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Evinde Arkadaşlarıyla Gece Eğlenen Şahıs Sabah Ölü Bulundu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x