Meteorolojiden Manisa ve İlçelerine Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ege Bölgesi geneli çok bulutlu sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Akşam saatlerinden itibaren yağışların Manisa'da etkili olacak.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
06 Aralık 2021 - 15:41
Manisa haber | Genel Hava durumu

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Bölge geneli çok bulutlu sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.Yağışların akşam saatlerinden itibaren Manisa’da etkili olacağı değerlendirilirken, İzmir, Aydın ve Balıkesir’in kıyı kesimlerinde ve Çanakkale’nin güneyinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması beklenmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Ülke genelinde 1 ila 3 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Güneyli yönlerden orta kuvvette, kıyı kesimlerde kuvvetli(40-60 km/sa) olarak esmesi beklenmektedir.

UYARILAR

Ege Bölgesinin kıyı kesimlerinde beklenen kuvvetli yağışların neden olabileceği olumsuzluklara (su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksamalar vb) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Ege Denizinde beklenen 6 ila 8 bofor kuvvetindeki fırtınanın oluşturabileceği olumsuzluklara karşı ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir

EGE BÖLGESİNDE BAZI İLLERİN HAVA DURUMU

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerinden sonra kıyı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

A.KARAHİSAR °C13°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra hafif sağanak yağışlı geçecek.

DENİZLİ °C18°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

İZMİR °C20°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerinden sonra yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

MANİSA °C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

MUĞLA °C13°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerinden sonra yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

Meteorolojiden Manisa Ve İlçelerine Sağanak Yağış Uyarısı!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İki Otomobilin Karıştığı Kazada Savrulan Otomobil Yön Tabelalarına Çarparak Durabildi!