Meterolojiden Manisa İçin Kar Yağışı Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ege Bölgesi soğuk havanın etkisi altına girdi. Manisa ve İzmir sabah saatlerinde yağmurlu, akşam saatlerinde ise karla karışık yağmur yağacak. Manisa'da ise akşam saatlerinde kar yağışı bekleniyor...

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
16 Ocak 2021 - 15:59
Manisa haber | Çevre Hava durumu

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Bölge geneli parçalı çok bulutlu geçecek. Sabah saatlerinden itibaren kıyı kesimlerden başlayacak yağışların, bölgenin kuzeyinde kar ve karla karışık yağmur, güneyinde ise yağmur şeklinde olması beklenmektedir.

Manisa ve İzmir’de öğleden sonra karla karışık yağmur, Manisa’da ise akşam saatlerinden itibaren kar yağışlı geçeceği bekleniyor.

EGE BÖLGESİNDE BAZI İLLERİN HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Güney Ege kıyılarında yağmur ve sağanak, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Rüzgarın, akşam saatlerinden sonra Güney Ege kıyılarında karayelden yer yer kuvvetli (30-50 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

A.KARAHİSAR °C8°C

Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek.

DENİZLİ °C11°C

Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde yağmurlu, akşam saatlerinden sonra karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek.

İZMİR °C9°C

Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde kıyı kesimlerinin, öğle saatlerinden itibaren il genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yağmur ve sağanak, kuzey ve doğu ilçelerinde karla karışık yağmur şeklinde olması bekleniyor.

MANİSA °C6°C

Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde yağmurlu, yüksek kesimleri karla karışık yağmurlu, akşam saatlerinde kar yağışlı geçecek.

Meterolojiden Manisa İçin Kar Yağışı Uyarısı! Meterolojiden Manisa İçin Kar Yağışı Uyarısı! Meterolojiden Manisa İçin Kar Yağışı Uyarısı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Cinayet İşleyen Zanlı Adliyeye Sevk Edildi!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x