Sağanak Yağış Sonrası Göle Dönen Kula Sokaklarında Vatandaşlar İsyan Etti!

Manisa’nın Kula ilçesinde öğle saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. İlçenin bazı sokakları göle dönerken, esnaf ve vatandaşlar ev ve iş yerlerini su basmaması için sokak üzerindeki mazgalları kendi imkanları ile temizledi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
09 Haziran 2021 - 15:52
Manisa haber | Çevre Hava durumu | Kula haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa’nın Kula İlçesinde öğle saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.

Zaman zaman dolu ile karışık yağan yağmur, ilçenin bazı sokaklarını göle çevirdi.

Esnaf ve vatandaşlar ev ve iş yerlerini su basmaması için sokaklardaki mazgalları kendi imkânları ile temizleyerek biriken suyu tahliye ederken, yetkililere de isyan ettiler.

Bazı vatandaşlar, her yağmurda aynı çileyi çektiklerini dile getirerek, “Bu yaz denize gitmemize gerek kalmadı” sözleri ile sitem etti.

Her yağmur sonrası sıkıntı yaşadıklarını belirten Mehmet Ali Ağaşçıoğlu, “10-15 dakika süren şiddetli bir yağmur yağdı. Biz Bey Mahallesi 8. Sokak sakinleri olarak her yağışta bu çileyi çekmekteyiz.

Seçim öncesi aday olan tüm siyasiler, bu sorunu çözeceğiz diyorlar. Fakat gördüğünüz gibi yıllardır bu sorun çözülmüş değil. Oy istediğiniz vatandaşlar olarak, bizler bu sıkıntıdan bir an önce kurtulmak istiyoruz” dedi.

Öte yandan yağış sonrası harekete geçen Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Sağanak Yağış Sonrası Göle Dönen Kula Sokaklarında Vatandaşlar İsyan Etti!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da FETÖ/PDY’nin Askeri Mahrem Yapılanmasına yönelik 6 İlde Operasyon: 9 Gözaltı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x