Saruhanlı’da Budanan Ağaç Dalları 30 Hanenin Yakacak İhtiyacını Karşıladı!

Saruhanlı Belediyesi, ilçedeki cadde ve sokaklarda budanan ağaç dallarını, yakacak ihtiyacı olan ailelere ücretsiz olarak dağıttı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
23 Aralık 2021 - 11:24
Manisa haber | Ekonomi Genel Politika | Saruhanlı haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ilçe genelinde bakımından sorumlu oldukları ağaçları her yıl Kasım ayından itibaren ağacın ömrünün uzatılması amacıyla budadıklarını bildirdi.

Budanan ağaç dallarından elde ettikleri odunları bir kenara atmak yerine ihtiyaç sahibi ailelere yakacak olarak dağıttıklarını dile getiren Bilgin, bu kapsamda 30 haneye 250’şer kilogram odun teslim ettiklerini söyledi.

Saruhanlı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü marifetiyle ilçede ihtiyaç sahibi binlerce aileye sosyal yardımlar ulaştırdıklarını belirten Bilgin, “Bizler her zaman halkımızın yanında ve emrinde olmaya devam edeceğiz.” dedi.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Soma Belediyesinde Yaz Çalışmaları Devam Ediyor