Saruhanlı’da ’Süt Kuzusu’ Projesi Sayesinde Çocuklara Süt Dağıtımı Başladı!

Saruhanlı Belediyesi tarafından hazırlanan ’Süt Kuzusu’ Projesi kapsamında ilçedeki 2 ile 5 yaş aralığındaki çocuklara süt dağıtımına başlandı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
24 Ağustos 2021 - 17:35
Manisa haber | Ekonomi Politika Sağlık | Saruhanlı haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Sınırlı Sorumlu Manisa Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliğinden (KÖY KOOP Manisa Birliği) sütleri teslim alarak dağıtıma başladıklarını duyurdu.

Saruhanlı’da sağlıklı nesiller yetiştirmek için yeni bir projeyi daha hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Bilgin, ilçedeki 2 ile 5 yaş aralığındaki çocuklara haftada 1 litre olmak üzere ayda 4 litre süt dağıtacaklarını söyledi.

Projenin hayırlı olmasını dileyen Başkan Bilgin, sosyal belediyecilik faaliyetlerine bir yenisini daha eklediklerini belirterek, “Çocuklarımıza süt dağıtımına başladık. Projemizden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız, ikametgah adresler ve çocuklarının kimlik fotokopileri ile Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze başvurabilir. Hayırlı olsun.” dedi.

İlçedeki vatandaşlar ise projeden duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Bilgin’e teşekkür etti.

Saruhanlı Belediyesinin ’süt Kuzusu’ Projesi Başladı Saruhanlı Belediyesinin ’süt Kuzusu’ Projesi Başladı

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Otomobil Önce Duvara Sonra Yaşlı Kadına Çarparak Devrildi: 1 Ölü!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x