Şehzadeler Belediyesinde 84 Adet Tarlanın İhaleleri Vatandaşın Ayağına Gidilerek Yapıldı!

Şehzadeler Belediyesi, Veziroğlu, Çerkez Mahmudiye, Karayenice ve Hamzabeyli mahallelerindeki belediyeye ait 84 tarlanın icarlama ihalelerini vatandaşların ayağına giderek, şeffaf bir şekilde gerçekleştirdi.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
21 Ekim 2021 - 17:52
Manisa haber | Ekonomi Politika | Şehzadeler haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Şehzadeler Belediyesi Veziroğlu, Çerkez Mahmudiye, Karayenice ve Hamzabeyli mahallelerindeki yer alan belediyeye ait tarlaların icarlama ihalelerini gerçekleştirdi. Belediyeye ait 84 adet tarlanın ihaleleri, şeffaf bir biçimde vatandaşların ayağına gidilerek yerinde yapıldı.

Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas, encümen üyeleri, ihale komisyon üyeleri ve teknik ekiplerin gözetiminde ihaleler gerçekleştirilirken, vatandaşlar da ihaleleri tüm aşamalarıyla şeffaf bir şekilde izledi.

Kırsal mahallelerde bulunan tarlaların icarlama ihalelerinde ihaleyi vatandaşların bulundukları yerlere giderek yaptıklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Bilindiği gibi yerinde ihale uygulamamızı göreve geldiğimiz ilk yıl gerçekleştirmiştik. Bu hizmetimizi bu yıl da sürdürüyoruz. Belediyemize ait 84 adet tarlanın icarlama ihalelerini tamamladık.

Başkan yardımcımız, Encümen Üyelerimiz, ihale komisyon üyelerimiz ve teknik ekiplerin gözetiminde Veziroğlu, Çerkez Mahmudiye, Karayenice ve Hamzabeyli Mahallelerindeki tarlaların ihaleleri tamamlandı. İhaleleri yapacağımız Şeffaf belediyecilik adına yapmış olduğumuz bu uygulamamız her yıl aynı şekilde devam edecektir” dedi.

Şehzadeler Belediyesinin hizmeti vatandaşların ayağına götürmesi gerek ihalelere katılan, gerekse de ihaleleri takip eden vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar, Şehzadeler Belediyesine yerinde ve şeffaf hizmet için teşekkür etti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da 2 Evden 15 Bin Liralık Ziynet Eşyası Çalan 2 Kadın Hırsız Yakalandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x