Şehzadeler Kadın Spor Merkezi Spor Yapmak İsteyen Kadınlara Kapılarını Yeniden Açtı!

Korona virüs salgını nedeniyle kurslarına bir süre ara veren Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi, kapılarını yeniden spor yapmak isteyen kadınlara açtı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
15 Şubat 2021 - 14:59
Manisa haber | Spor | Şehzadeler haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi, korona virüs tedbirleri kapsamında ara verdiği kurslarına yeniden başladı. Salgın tedbirlerinin alındığı merkezde Manisalı kadınlar, 8’er kişilik gruplar halinde sağlıklı bir yaşam için spor yapabiliyor. Ellerini dezenfekte ederek ve ateş ölçümlerini yaptırarak merkeze giren kadınlar daha sonra eğitmenleri Mürüvvet Kaya eşliğinde step, fitness, aerobik ve pilates yaparak form tutuyor.

Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi’ne açıldığı günden beri gelen kursiyerlerden Ayşe Eceoğlu “Açıldığından beri geliyorum. Çok memnunum. Sağlığıma kavuştum. Spor yapmak çok güzel. Böyle bir imkan sağladığı için Başkanımıza çok çok teşekkür diyorum. Herkesin gelmesini diliyorum. Çok memnun kalacaklarını düşünüyorum” dedi.

Herkesi kurslarına beklediklerini kaydeden Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi Eğitmeni Mürüvvet Kaya, “Salonumuzda aradığınız her türlü imkanı sunuyoruz. Pandemi nedeniyle tüm tedbirlere uyuyoruz. Maske, mesafe ve temizlik kuralları eşliğinde eğitimlerimizi yapıyoruz. Herkesin gelmesini istiyoruz.” diye konuştu. Kurslarla ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyenler 2. Anafartalar Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi’ndeki Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi’ne başvurabilir” diye konuştu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Büyükşehir Ekipleri Karla Mücadelede Hız Kesmiyor…
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x