Selçuk Özdağ Evinin Önünde Silahlı ve Sopalı Saldırıya Uğradı!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a evinin önünde silahlı ve sopalı saldırı düzenlendi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
15 Ocak 2021 - 14:06
Manisa haber | Asayiş Politika

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Selçuk Özdağ’a yapılan silahlı ve sopalı saldırı olayını Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, Twitter hesabından duyurdu.

Temurci’nin yaptığı paylaşımda;  “Genel Başkan Yardımcımız Selçuk Özdağ Abimize evinin önünde silahlı ve sopalı saldırıda bulunulmuştur. Bu aşağılık saldırıyı şiddetle kınıyor, suçluların bir an önce yakalanarak adaletin önüne çıkarılmasını bekliyoruz. Korkaklarla ve alçaklarla mücadelemiz kesintisiz sürecektir” dedi.

5 kişilik bir grubun gerçekleştirdiği belirtilen saldırının ardından Özdağ’ın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde saldırı düzenlendi. Silah ve sopaların kullanıldığı iddia edilen saldırıda elinden ve başından yaralanan Özdağ hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

“ÜÇ KİŞİ DAKİKALARCA ŞİDDET UYGULADI”

SÖZCÜ’ye konuşan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, “Selçuk Özdağ cuma namazına gitmek üzere evinden çıkıyor. Kapının önünde yüzleri maskeli beş kişinin saldırısına uğruyor. İki saldırgan Özdağ’ın koruması ve şoförünü silahla etkisiz hale getiriyor. Üç kişi ise sopalarla dakikalarca şiddet uyguluyor. Saldırganlar olay yerinden hızla uzaklaşıyor” dedi.

Selçuk Özdağ Evinin Önünde Silahlı Ve Sopalı Saldırıya Uğradı! Selçuk Özdağ Evinin Önünde Silahlı Ve Sopalı Saldırıya Uğradı!

Son güncelleme tarihi : 15 Ocak 2021 14:09

0 0 vote
Haberi Puanla
2 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

[…] İlgili haber Selçuk Özdağ Evinin Önünde Silahlı ve Sopalı Saldırıya Uğradı! […]

[…] İlgili haber Selçuk Özdağ Evinin Önünde Silahlı ve Sopalı Saldırıya Uğradı! […]

Manisa’da Yolda Lastiği Patlayan Kadın Sürücüye Polis Yardım Etti!
2
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x