Soma Kaymakamı Akkaya ile Belediye Başkanı Tulup, Korona Virüs Aşısı Oldu!

Soma Kaymakamı Fatih Akkaya ile Belediye Başkanı Ali Tulup, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında CoronaVac aşısının ilk dozunu yaptırdı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
15 Şubat 2021 - 15:43
Manisa haber | Politika Sağlık | Soma haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa’nın Soma İlçe Kaymakamı Fatih Akkaya ve Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Devlet Hastanesi girişinde İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fatih Güven ve Başhekim Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan tarafından karşılandı.

Akkaya, sırası gelen tüm vatandaşlara aşı olmayı tavsiye etti.

Akkaya, “Devlet büyüklerimiz sıranın bizlere geldiğini bildirdi. Biz de sırası gelen herkes gibi aşımızı olduk. Başta sağlıkçılarımız olmak üzere, bizlere ve tüm vatandaşlarımıza şifa olmasını, yerini bulmasını diliyorum. Bu salgından bir an önce kurutulmayı ümit ediyoruz.” dedi.

Akkaya’nın ardından 66 yaşında olan Soma Belediye Başkanı Ali Tulup da aşı yaptırdı.

Soma Kaymakamı Akkaya Ile Belediye Başkanı Tulup, Korona Virüs Aşısı Oldu! Soma Kaymakamı Akkaya Ile Belediye Başkanı Tulup, Korona Virüs Aşısı Oldu! Soma Kaymakamı Akkaya Ile Belediye Başkanı Tulup, Korona Virüs Aşısı Oldu! Soma Kaymakamı Akkaya Ile Belediye Başkanı Tulup, Korona Virüs Aşısı Oldu!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Sokak Hayvanlarına Desteği Devam Ediyor…
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x