Spil Dağı Yolunda Manisalıların Kar Kuyruğu!

Manisa’da yağan kar ile birlikte Trafik ekipleri, Spil dağına çıkışlarda kar lastiği ve zinciri bulunmayan araçların geçişine izin vermiyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
18 Ocak 2021 - 17:32
Manisa haber | Asayiş Gündem

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

HABER: Serkan Özcan

Manisa’da etkisini 2 gündür sürdüren kar yağışının hafta sonunda da devam etmesi bekleniyor. Manisalı vatandaşlar Spil Dağı Milli Parkına çıkmak için uzun araç kuyrukları oluşturuyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı karla mücadele timi, kentin çeşitli noktalarında ulaşımın aksamaması ve vatandaşların sıkıntı yaşamaması için 24 saat görev noktalarında hazır bir şekilde bekliyorlar.

Manisa’da yağan kar yağışının ardından ise Manisa Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri, Spil Dağı Milli Parkına çıkmak isteyen ancak kar lastiği ve zinciri olmayan araçların geçişlerine izin veSpil Dağı Yolunda Manisalıların Kar Kuyruğu! Spil Dağı Yolunda Manisalıların Kar Kuyruğu! Spil Dağı Yolunda Manisalıların Kar Kuyruğu! Spil Dağı Yolunda Manisalıların Kar Kuyruğu!rmiyor…

 

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Sessiz Ölüm Karbonmonoksit İki Kardeşi Bir Birinden Ayırdı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x