Vali Karadeniz, Diyanet Gençlik Kampında Gençlerle Buluştu!

Diyanet Gençlik Kampında gençlerle buluşan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, gençlerle sohbet ederek, çeşitli aktivitelere katıldı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
19 Eylül 2021 - 14:43
Manisa haber | Politika | Soma haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Soma ilçesindeki Yağcıllı Diyanet Gençlik Merkezini ziyaret etti. Merkezde gençlerle sohbet eden Vali Karadeniz, çeşitli hediyeler verdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında açılan Diyanet Gençlik Merkezlerinde, dini, ahlaki, kültürel ve medeniyet değerlerini yeni nesillere taşıyabilmek, gençlere dini ve manevi alanda rehberlik yapabilmenin hedeflendiğini ifade eden Vali Karadeniz, kampların, gençlerin kaliteli zaman geçirebildikleri yerler olduğunu söyledi.

Vali Karadeniz’in Soma Yağcıllı Diyanet Gençlik Merkezi ziyaretinde, Soma Kaymakamı Fatih Akkaya, Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök ve kurum müdürleri de eşlik etti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Soma’da Bülent Ecevit Parkı Yenileniyor…
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x