Vali Karadeniz, Elginkan Vakfında İncelemelerde Bulundu

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Elginkan Vakfı bünyesinde yer alan Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’ne ziyaret ederek çalımalar hakkında bilgi aldı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
15 Ocak 2021 - 16:15
Manisa haber | Genel Politika

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Elginkan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Gaye Akçen ve kurum yetkilileri tarafından karşılan Vali Karadeniz, merkez bünyesinde bulunan sınıfları gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Gaye Akçen, merkezde 26 yıldır mesleki ve teknik alanlarda, kalite, kişisel gelişim ve iletişim alanlarında yetişkin eğitimleri verildiğini, üç eğitim merkezi ve internet üzerinden verilen uzaktan eğitimlerle kursiyerlerin ücretsiz kurs ve seminerlerden faydalandığını belirtti.

Vali Yaşar Karadeniz de Elginkan Vakfı bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların önemli olduğunu belirterek, Yönetim Kurulu Başkanı Akçen ve kurum yetkililerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bozköy’de Bisiklet Süren Kadına Otomobil Çarptı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x