Yunusemre’de Vatandaşların Spor Yapabilmesi İçin Parkların Temizliği Yapılıyor

Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde bulunan parkların bakımı düzenli aralıklarla gerçekleştiriyor.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
05 Şubat 2021 - 18:35
Manisa haber | Çevre Genel Politika | Yunusemre haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Parklarda budama çalışmalarını tamamlayan Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha güzel bir Yunusemre’de spor yapabilmesi için rutin aralıklarla parkların temizliğini yapıyor. Kış aylarında yoğunlaşan bakım çalışmaları ile ilçe genelindeki parkları bahara hazırlanıyor.

Çalışmalara ilişkin bilgi veren Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Zor bir yılı geride bıraktık. Bizler de korona virüs nedeniyle evlerinde kalan halkımızın bu fedakarlığına müteşekkiriz.

Salgının seyrinin azalması ile vatandaşlarımızın temiz ve güzel parklarlarımızda vakit geçirmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Yunusemre Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatıyla bizler de ilçemizdeki vatandaşlarımızın nezih ortamlarda yaşaması için parklarımızın bakımlarını gerçekleştiriyoruz” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Feci Kazada Hayatını Kaybeden 3 Kişinin Cenazesi Baba Ocağına Getirildi!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x