19 Mayıs Bayramı İçin En Seçkin Kutlama Mesajları!

Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı'nı başlattığı 19 Mayıs, her yıl Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, gençlik bayramı tüm yurtta ve Kıbrıs'ta coşkuyla kutlanıyor. Bu anlamlı gün için hazırlanan 19 Mayıs mesaj ve sözlerini sizlerle paylaştık.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
19 Mayıs 2022 - 02:06
Manisa haber | Genel Gündem

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

2022 yılında 103. yılı kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, bugünkü adı ile ilk kez 1981 yılında hayata geçirilmeye başladı. İlk olarak Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanıyordu.

Gençliğe, Atatürk tarafından armağan edilen 19 Mayıs bayramı için en seçkin kutlama mesajlarını derledik. İşte, birbirinden anlamlı ve güzel, resimli 19 Mayıs mesaj, sözleri…

19 MAYIS MESAJLARI

19 Mayıs 1919’un, Kurtuluş ve İstiklâlin 103. Yılı kutlu olsun!

19 Mayıs Ulusal Egemenliğimizin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Gençlik, gelecektir. Geleceğe ışıkla ve umutla bakan herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti’ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103.yılı kutlu olsun.

Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım, gözüm arkada kalmayacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( Atatürk ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Son güncelleme tarihi : 19 Mayıs 2022 02:06

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kapağı Açılan Traktör Römorkundan Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti!