65 Yıllık Gazeteci ve Matbaacı 89 Yaşındaki Esma Erdem, “Yılın Ahisi” Seçildi!

Manisa'nın Demirci ilçesinde düzenlenen Ahilik ve Ahilik Kültürü programında 65 yıllık gazeteci ve matbaacı 89 yaşındaki Esma Erdem, "Yılın Ahisi" seçildi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
23 Eylül 2022 - 13:00
Manisa haber | Ekonomi Politika | Demirci haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa’nın Demirci ilçesi Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Çetinkaya, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Programda saygı duruşunda bulunulması ve istiklal Marşı’nın okunmasının ardından esnaf odaları tarafından belirlenen genç girişimcilere, kadın girişimcilere ve mesleğinde 25 yılını tamamlamış esnaf ve ustalara teşekkür belgeleri verildi.

İlçede 1954 yılından bugüne kadar faklı tarihlerde ve farklı isimlerle çıkarılan 12 yerel gazetenin imtiyaz sahipliğini yapan, sürekli basın kartı sahibi ve aynı zamanda matbaacı Esma Erdem, 2022 yılının ahisi seçildi.

Esma Erdem’e ahilik belgesi, Belediye Başkan Vekili Mustafa Ünlü tarafından verildi.

Demirci Kaymakamı Adem Kaya de Erdem’e plaket takdim etti.

65 Yıllık Gazeteci Ve Matbaacı 89 Yaşındaki Esma Erdem, “yılın Ahisi” Seçildi! 65 Yıllık Gazeteci Ve Matbaacı 89 Yaşındaki Esma Erdem, “yılın Ahisi” Seçildi! 65 Yıllık Gazeteci Ve Matbaacı 89 Yaşındaki Esma Erdem, “yılın Ahisi” Seçildi! 65 Yıllık Gazeteci Ve Matbaacı 89 Yaşındaki Esma Erdem, “yılın Ahisi” Seçildi!

Son güncelleme tarihi : 23 Eylül 2022 13:06

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
3 Korucuyu Şehit Eden Teröristlerden Biri İstanbul Havalimanı’nda Yakalandı!